новини

Одеський активіст Стерненко звинуватив слідчого в «процесуальному терорі» через щоденні виклики в СБУ

Про це активіст повідомив у Facebook

Одеський активіст і колишній голова одеського осередку "Правого сектора" Сергій Стерненко заявив, що слідчий на нього тисне, примушуючи 5 днів на тиждень бути в СБУ для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження, відкритого щодо нього. Стерненко назвав такі дії "процесуальним терором", інформує Є Одеса!

Читайте також:Самозахист чи вбивство: екслідеру одеського осередку “Правого сектора”  Стерненку обрали запобіжний захід (ВІДЕО)

Стерненко також заявив, що пошук організаторів, посередників і замовника замаху, який був скоєний на нього в Одесі, не відбувається. За його словами, офіційно, за повідомленням слідчого, який розслідує напад на активіста, провадження щодо третього нападу було зупинено.

"Формальною підставою для цього стало оголошення в розшук за хуліганство (так, коли тебе намагаються позбавити життя на замовлення, то це у нас "хуліганство") виконавця Олександра Ісайкула.   Ісайкулу СБУ дала втекти з України ще 17 березня 2019 року. Призупинення провадження означає і припинення будь-яких слідчих дій", - повідомив Стерненко в своїй публікації в соцмережі.

Він повідомив, що для того, щоб розслідування нападу не було призупинено на невизначений термін, активіст "у травні звертався з клопотанням до прокурора Бозовуляка з вимогою виділити матеріали щодо виконавця Ісайкула в окреме провадження, і зупинити його, щоб не спливали терміни розслідування".

"А основне провдження необхідно було і далі розслідувати, бо до сих пір немає підозр організаторам Подобєдову і Посувайлу, і слідство навіть не намагається шукати замовника і всіх інших співучасників", - пише Стерненко, зазначивши, що прокурор "невмотивовано" відмовив і зупинив саме основне провадження.

Стерненко також повідомив, що з боку слідчого він спостерігав "процесуальний терор". "Він надіслав мені 5 повісток на кожен день тижня з вимогою прибути о 10:00 в СБУ для ознайомлення з матеріалами провадження проти мене. Хоча знайомство - це моє право, а не обов'язок. Тим більше, що з частиною матеріалів я і так вже ознайомився і планував сам йти знайомитися ще", - повідомив колишній голова Одеського осередку "Правий сектор".

13 липня 2020, 18:50

До теми

^ ^