новини

Протягом доби на Одещині зафіксували 33 випадки COVID-19

Станом на суботу, 11 липня в Україні з початку пандемії коронавірусу підтверджені 52 843 випадки захворювання COVID-19

Як повідомляє система моніторингу РНБО, за останню добу в Україні виявили 800 нових випадків захворювання. 27 осіб померли і 861 - одужали, інформує Є Одеса!

За добу в Одеській області зареєстрували 33 нових випадків захворювання. Ніхто не помер і 44 - одужали. На даний момент хворіють 1 167 жителів Одеської області.

Читайте також:Протягом доби на Одещині 56 осіб захворіли на коронавірус

На рибному підприємстві "АКВАФРОСТ" в Чорноморську Одеської області зафіксували спалах коронавірусу - захворювання підтвердили у 36 працівників. У поліції кажуть, що керівництво не вжило необхідних заходів для запобігання ПП - відомості вже внесені в ЕРДР.

Триває спалах на підприємстві "АКВАФРОСТ" (Чорноморськ). При епідеміологічному розслідуванні встановили, що причина спалаху - заніс інфекції ззовні. Поширенню сприяло недотримання санітарних правил і карантинних заходів, - повідомив 10 липня в ході брифінгу в ОДА головний санлікар Віталій Гончаров.

Глава ГУ НП в Одеській області Олег Бех уточнив деталі.

В "АКВАФРОСТ" сталася надзвичайна ситуація. У поліцію надійшла інформація, що адміністрація підприємства не робила ніяких заходів щодо хворих. Захворювання почало поширюватися, - розповів Бех.

Поліція Чорноморська внесла відомості в ЕРДР по ч.1 ст. 325 КК України (порушення санітарних правил і норм).

11 липня 2020, 13:44

До теми

^ ^