новини

На Французькому більварі одесити влаштували протест

Жителі провулка Дунаєва, розташованого поруч з ділянкою колишньої прикордонної застави «Ланжерон» на Французькому бульварі, блокуватимуть будівництво висотки на схилах

Йдеться про ділянку за адресою Французький бульвар, 47. Люди кажуть, що фірма «Біном-СТ» готова звести тут 20-поверховий будинок, інформує Є Одеса! з посиланням на Лоция.

Городяни почали збір підписів проти видачі дозволу. Під час мітингу стали відомі факти про становище сімей прикордонників, які живуть на ділянці, де планується забудова. Нове житло їм не дають, старе - не дозволяють приватизувати. З початком будівництва людей можуть просто виставити на вулицю.

Люди кажуть, якщо міська влада їх не почує, і чиновники все ж видадуть дозвіл на будівництво, то вони не пропустять будівельну техніку для початку робіт.

Читайте також:На Одещині посадовців Міноборони викрили на привласненні мільйонів бюджетних коштів

Побудувати тут 20-поверховий будинок дозволили в історичному ареалі «Французький бульвар», де будівництво будівель вище 5 поверхів заборонено.

Розрахунки фахівців показують, що схил в районі провулка Дунаєва може сповзти. Але продавців квадратних метрів це не зупиняє. Зараз територія обгороджена бетонним парканом, ворота на кодовому замку, охорона на стук не реагує. Навколо прикордонної застави - старі житлові будинки з безліччю прибудов та надбудов.

29 червня 2020, 18:44

До теми

^ ^