новини

В одеському парку з'явилися 150 сяючих фігур тварин і казкових персонажів

В Одесі відкрилася виставка квітів та виставка гігантських китайських ліхтарів

У міському парку ім. Савицького на вул. Мельницькою з'явилися гігантський світиться павич, ціла армія самураїв, пара гепардів, акула, черепаха і цілий взвод солдатиків в червоному обмундируванні, інформує Є Одеса! з посиланням на Сulturemeter.

Читайте також:Напередодні Великодня у Визирці відкрили тематичну експозицію (ФОТО)

З самого ранку в парку можна буде побачити яскраві композиції з декоративних рослин. А ввечері тут запалюються гігантські фігури ручної роботи, виконані з натурального шовку і led-ламп. Всього - більше 30-ти світових інсталяцій до трьох метрів у висоту і 150 фігур. Також тут є теракотова армія і велика китайська стіна, сичуанська опера, персонажі стародавніх китайських казок і легенд, китайський зоопарк, панди і фламінго, алея закоханих і жителі підводного світу.

Обидві виставки триватимуть до 30 серпня. На території парку діють обмеження, пов'язані з карантином. Зокрема, відвідувачі допускаються на територію парку тільки в захисній масці, також буде проводиться контроль кількості відвідувачів, що одночасно знаходяться на території парку. Адреса: парк ім. Савицького - вул. Мельницька, 32в.

27 червня 2020, 09:30

До теми

^ ^