новини

8 місяців без зарплатні: портовики перекрили в'їзд до Чорноморська (ФОТО, ВІДЕО)

Дорогу до Чорноморська перекрили сьогодні співробітники компанії «Европіан Агро Інвестмент Юкрейн», яка з 2018 року орендує другий термінал чорноморського морського порту

Як передає кореспондент «Думської», приблизно 100 осіб ходило по пішохідному переходу в районі зупинки «Залізнична станція». Поліція заздалегідь перекрила під'їзди до цього місця, щоб уникнути конфліктів, інформує Є Одеса!

За словами заступника начальника вантажного комплексу Сергія Сілінського, 180 осіб не отримують зарплату з 1 жовтня. Заборгованість перед ними становить понад 15 млн гривень, ще 50 млн фірма винна держпідприємству «Морський торговельний порт« Чорноморськ».

«Нас незаконно перевели на простій і не платять зарплату з жовтня, - розповів докер Олексій. - Один мій колега помер, так і не дочекавшись виплат, двоє зараз у лікарні і вони не мають чим платити за лікування. Багатьом залишилося півтора-два роки до пенсії, але якщо нас звільнили, то втратимо весь стаж ».

Всі вони - колишні працівники ДП «МТП« Чорноморськ ». У ТОВ «Европіан Агро Інвестмент Юкрейн» їм довелося перейти після того, як цю фірму передали в оренду другий термінал гавані. Однак налагодити його роботу бізнесмени не змогли, і зараз потужності простоюють.

Читайте також:В Одесі провели автопробіг проти забудови узбережжя

Протестуючі вимагають, щоб термінал повернули державному підприємству, а з ними повністю розрахувалися.

Сьогоднішня акція носить попереджувальний характер, кажуть вони. Наступного разу вони обіцяють перекрити дорогу обласного значення, причому безстроково - до задоволення вимог.

18 травня 2020, 18:31

До теми

^ ^