новини

У США мером міста став 7-місячний хлопчик

Посада мера Уайтхолла кожен рік виставляється на аукціон

Хлопчик прийшов на церемонію інавгурації в супроводі своїх прийомних батьків. Він був одягнений в чорний смокінг, інформує Є Одеса! з посиланням на Indian Express.

Читайте також: У Британії злочинець втік від поліції, а спіймався в туалеті

Сам захід відбувався в міському громадському центрі, і на ньому були присутні близько 150 осіб. Голова міської ради сусіднього міста Новасота Джош Фульц, який був присутній на церемонії, розповів, що «в повітрі відчувалася любов»: кожен хотів обійняти малюка, прогулятися з ним.

«Зараз у нашої країни складний час, і мер Чарлі допоможе повернути суспільству мир і доброту», – сказав Фульц.

Мер Чарлі обрав своїм девізом фразу «Зробимо Америку знову доброю» і приніс присягу (і те, і інше він зробив з допомогою батьків), в якій урочисто присягнувся сумлінно виконувати обов'язки мера Уайтхолла, бути добрим до кожного на дитячому майданчику, підтримувати в гарному стані всі гравійні дороги, приносити печиво пожежникам, зловити великого сома, зберігати, захищати та оберігати мешканців Уайтхолла. Таке призначення стало можливим, тому що посада мера Уайтхолла кожен рік виставляється на аукціон, і в цьому році родина Чарлі запропонувала найбільшу суму. Ці гроші спрямують на благодійність.

Читайте також: Відвідувачі Гранд-Каньйону кілька десятиліть піддавалися радіації

22 грудня 2019, 16:10

До теми

^ ^