новини

Виборчі дільниці Одеси взяли під цілодобову охорону

Про це йдеться в повідомленні ГУ Нацполіції в Одеській області

Відсьогодні і аж до моменту закінчення підрахунку голосів та здачі бюлетенів до окружних комісій поліцейські забезпечуватимуть правопорядок на 11 виборчих округах, до складу яких входить 1444 виборчі дільниці, повідомляє Є Одеса!

У всіх районах області керівним складом Головного управління та територіальних підрозділів поліції були проведені інструктажі особового складу, який заступає на службу по охороні публічної безпеки і порядку.

Безпосередньо на дільницях працюватимуть 3164 поліцейських, серед яких співробітники апарату ГУНП, територіальних відділів, поліції охорони та патрульні. Ще півтори тисячі, в пішому порядку та з залученням автотехніки, здійснюватимуть охорону правопорядку на вулицях населених пунктів регіону.

Крім того, у заходах будуть задіяні понад дві тисячі рятувальників, близько двох тисяч працівників Державної прикордонної служби та п’ять сотень військовослужбовців НГУ.

Для контролю та швидкої реакції на можливу зміну оперативної обстановки у кожному територіальному підрозділі поліції розгорнуто роботу оперативних штабів, дії яких координує ситуаційний центр Головного управління Національної поліції Одеської області.

Читайте також: Партію «чорної агітації» на 100 окрузі виявили за допомогою громадських активістів

20 липня 2019, 12:20

До теми

^ ^