новини

Володимир Духно: «Вугільна промисловість - ключ до енергонезалежності країни»

Кандидат в народні депутати від Кіровоградщини, правоохоронець Володимир Духно закликав новий парламент розробити стратегію розвитку вугільної промисловості

Кандидат в народні депутати від Кіровоградщини, правоохоронець Володимир Духно закликав новий парламент розробити стратегію розвитку вугільної промисловості, пише Є Одеса!

«Зараз ми змушені купувати вугілля за кордоном, адже своєї здобичі нібито не вистачає. При цьому на державному рівні не приймаються рішення, які сприяли б відродженню вітчизняної вугільної промисловості», - зазначає Володимир Духно.

Правоохоронець акцентує увагу на необхідності повернути професії шахтаря статусність:

«Складається враження, що людям цілеспрямовано створюють умови роботи, при яких вони просто змушені звільнятися. Соціальні стандарти практично відсутні. Це веде до того, що шахти будуть закриватися, а в новинах ми як і раніше будемо чути про загибель працівників в шахтах».

Володимир Духно переконаний, що найближчим часом необхідно разом з експертами напрацювати такі законодавчі ініціативи, які дійсно забезпечать гідні умови праці та рівень заробітної плати.

«Перший крок вже зроблений. Скасовано схеми «Роттердам +». Але це тільки початок. Попереду багато роботи і ми зобов'язані працювати в цьому напрямку», - резюмує Володимир Духно.
Читайте також: Володимир Духно: «Брат своїм прикладом показав, що недосяжних цілей немає»

17 липня 2019, 16:08

До теми

^ ^