новини

Партія Рабіновича і Медведчука лідирує в парламентському рейтингу, - опитування

Опитування провів Київський міжнародний інститут соціології

Політична партія «Опозиційна платформа - За життя» Вадима Рабіновича і Віктора Медведчука утримує лідуючі позиції в рейтингах електоральних настроїв українців. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, повідомляє Є Київ!

Так, якби вибори до Верховної Ради України відбувалися на початку червня, то серед тих, хто визначився зі своїм вибором, за партію «Слуга народу» проголосувало б 48,5% опитаних, а 11,8% віддали б свій голос політичному об'єднанню « опозиційна платформа - За життя ».

Також прохідний бар'єр на парламентських виборах долають «Європейська солідарність» Петра Порошенко (8,1%), ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко (7,8%) і «Голос» Святослава Вакарчука (5,6%). З огляду на статистичну похибку, залишаються шанси пройти в Раду і у партії «Сила і честь» Ігоря Смешка (3,8%).

У КМІС повідомили, що опитування проводилося з 26 травня по 7 червня серед 2021 респондента з 110 населених пунктів України (крім АР Крим). Методика опитування - інтерв'ю з 4-х ступінчастою стохастичною вибіркою. При цьому, в Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на підконтрольній Україні території.

За інформацією дослідників, статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує 3,3% для показників близько 50%, 2,8% - для показників близько 25%, 2,0% - для показників близько 10% і 1,4% - для показників близько 5%.

Читайте також: Рабінович: Наша партія йде на парламентські вибори, щоб перемогти

10 червня 2019, 20:28

До теми

^ ^