новини

Партія «Опозиційна платформа - За життя» приречена на перемогу в парламентських виборах

Про це розповів народний депутат України і голова «Опозиційної платформи - За життя» Вадим Рабінович в прямому ефірі телеканалу NewsOne

«Що стосується «Опозиційної платформи - За життя », то сьогодні по всім соціологіям ми лідируємо разом з партією «Слуга народу». Люди ще вірять в віртуальну реальність, але партії цієї поки не існує. Поки це залишки президентського рейтингу Зеленського, він устаканиться десь до 10% », - вважає парламентарій.

За його словами, у Петра Порошенка, поки ще чинного президента, немає перспективи в політиці, передає Є Одеса!   з посиланням на  YouTube.  

«Я готовий з усіма сперечатися, що Порошенко ніколи в житті більше не пройде в парламент. Реальна електоральна база у нього 5-6%, її всі знають. Як тільки його каденція закінчується, то ми про нього і його оточення дізнаємося багато нового», - підкреслив народний депутат.

Політик вважає, що зараз тільки одна партія відповідає на запити в суспільстві.

«За нашою політичною силою більше нікого немає. Там Тимошенко і Порошенко, але це дві старі приречені системи, які вже ніхто не підтримає. Тому я думаю, що ми приречені на перемогу в парламентських виборах. Приречені з двох причин. Перша - ні у кого більше немає конструктивної програми. І друга - тільки ми можемо принести країні мир», - підсумував Вадим Рабінович.

Читайте також:Геннадій Кернес підтримав Вадима Рабіновича і його команду в питанні встановлення миру

13 травня 2019, 19:27

До теми

^ ^